Hakkımızda

Diyar Burma Tatlıcılık Hakkımızda

1905 ‘ten günümüze … Yemek ve içmek yaşantımızın her döneminde önem taşıyor. Türk mutfağının geleneksel tatlıları da sofralarımızın vazgeçilmezlerinden. Bu işi en iyi yapan isimlerden biri de, muhakkak ki Diyar Burma. M. Salih ALTUNHAN ‘ın dede mesleği burma kadayıf da 1900 yıllardan Hacı Levent adıyla başlayıp İstanbul ‘a uzanan ve Diyar Burma nefasetiyle gelişip büyüyen bir gelenek. 1980 Yılında ilk önce Bağdat Cad. Feneryolu ‘nda bir işyeri, ardından Erenköy ‘de bir şube ve Göztepe ‘de 2. şube … Derken ; 1990 ‘lı yıllarda artan şube sayıları üretimi yetersiz kılınca, Kayışdağı ‘nda arsa satın alan iki ortak kolları hemen sıvayıp, bu işe özel hijyeni ve disiplini ön planda tutarak, fabrika kurarlar. 1993 Yılında faaliyete geçen bu fabrika, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi sağlık denetmenlerinin değerlerine her anlamda örnek gösterdiği bir fabrika olmuştur ve Diyar Burma Tatlıcısı adıyla markalaşan iki ortağın da gurur kaynağıdır aynı zamanda. Takip eden dönemde sırasıyla, Bostancı Altıntepe, Levent, Çiftehavuzlar, İmes Dudullu, Bağlarbaşı, Ataşehir ve İmes Sanayi içinde de şube açılmış ve şube sayıları her geçen gün artarak devam etmektedir. Unu Harran ‘dan, fıstığı Antep ‘ten, cevizi Niksar ‘dan ve Urfa ‘nın nefis tereyağı vazgeçilmez unsurlardan kullanılan tüm maddelerin ustalıkla ve meziyetle bir araya gelince tatlıların kalitesi ortaya çıkmaktadır. Salih ALTUNHAN ve Ömer PABUÇCU amatör bir ruhla kaliteden ödün vermeden yollarına devam ettiklerini ve kalite, hijyen, ustalık, zanaat, sebat ve sevgi ile ilk günden bu yana değişmeyen en güzel damak tadını sunmaya devam etmek istediklerini söylüyorlar.

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube servis, alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle üretim yapan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

IMG-OUR
IMG-OUR
Vizyonumuz

Gıda bir besin ve doyum kaynağı olduğu kadar keyif, sağlık, mutluluk ve huzur kaynağıdır. Ve insanlar gittikçe daha fazla, yiyecek ve içecek seçimlerinin kendi hayat kalitelerini ve diğer insanların hayatlarını etkileyebileceğinin farkına varırlar. Tüketicilerimizin güvenini en yüksek kalitede ürünlerle kazanmak için her Diyar Burma Tatlıcılık ürününün ardında çalışan , beslenme uzmanları, yasal uzmanlar ve tüketici ilişkileri temsilcilerinden oluşan bir ekip bulunur: Diyar Burma Tatlıcılık'da güvenlik ve kalite tartışılmaz önceliklerimizdir. İster konfor ister sağlık ya da keyif açısından olsun, tüketicilerin hayat kalitelerini iyileştirmeye katkı sağlayacak güvenilir ürünler, sistemler ve hizmetler sunmak için yeterli donanıma sahibiz.Diyar Burma olarak tatlı dünyasını daha çeşitli ,daha yaratıcı fikirlerle geliştiriyor, kendimizi sürekli daha iyisi için yeniliyoruz.Görünen pencerenin ardında beslenme uzmanı, gıda mühendisi , tüketici ilişkileri temsilcilerimizle güvenlik , kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Hakkımızda

Hakkımızda

Diyar Burma Tatlıcılık Hakkımızda

1905 ‘ten günümüze … Yemek ve içmek yaşantımızın her döneminde önem taşıyor. Türk mutfağının geleneksel tatlıları da sofralarımızın vazgeçilmezlerinden. Bu işi en iyi yapan isimlerden biri de, muhakkak ki Diyar Burma. M. Salih ALTUNHAN ‘ın dede mesleği burma kadayıf da 1900 yıllardan Hacı Levent adıyla başlayıp İstanbul ‘a uzanan ve Diyar Burma nefasetiyle gelişip büyüyen bir gelenek. 1980 Yılında ilk önce Bağdat Cad. Feneryolu ‘nda bir işyeri, ardından Erenköy ‘de bir şube ve Göztepe ‘de 2. şube … Derken ; 1990 ‘lı yıllarda artan şube sayıları üretimi yetersiz kılınca, Kayışdağı ‘nda arsa satın alan iki ortak kolları hemen sıvayıp, bu işe özel hijyeni ve disiplini ön planda tutarak, fabrika kurarlar. 1993 Yılında faaliyete geçen bu fabrika, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi sağlık denetmenlerinin değerlerine her anlamda örnek gösterdiği bir fabrika olmuştur ve Diyar Burma Tatlıcısı adıyla markalaşan iki ortağın da gurur kaynağıdır aynı zamanda. Takip eden dönemde sırasıyla, Bostancı Altıntepe, Levent, Çiftehavuzlar, İmes Dudullu, Bağlarbaşı, Ataşehir ve İmes Sanayi içinde de şube açılmış ve şube sayıları her geçen gün artarak devam etmektedir. Unu Harran ‘dan, fıstığı Antep ‘ten, cevizi Niksar ‘dan ve Urfa ‘nın nefis tereyağı vazgeçilmez unsurlardan kullanılan tüm maddelerin ustalıkla ve meziyetle bir araya gelince tatlıların kalitesi ortaya çıkmaktadır. Salih ALTUNHAN ve Ömer PABUÇCU amatör bir ruhla kaliteden ödün vermeden yollarına devam ettiklerini ve kalite, hijyen, ustalık, zanaat, sebat ve sevgi ile ilk günden bu yana değişmeyen en güzel damak tadını sunmaya devam etmek istediklerini söylüyorlar.Diyar Burma olarak tatlı dünyasını daha çeşitli ,daha yaratıcı fikirlerle geliştiriyor, kendimizi sürekli daha iyisi için yeniliyoruz.Görünen pencerenin ardında beslenme uzmanı, gıda mühendisi , tüketici ilişkileri temsilcilerimizle güvenlik , kalite ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyoruz.

Misyon

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın şube servis, alternatif dağıtım kanalları ile geniş ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle üretim yapan, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir kurum olmaktır.

IMG-OUR
IMG-OUR
Vizyonumuz

Gıda bir besin ve doyum kaynağı olduğu kadar keyif, sağlık, mutluluk ve huzur kaynağıdır. Ve insanlar gittikçe daha fazla, yiyecek ve içecek seçimlerinin kendi hayat kalitelerini ve diğer insanların hayatlarını etkileyebileceğinin farkına varırlar. Tüketicilerimizin güvenini en yüksek kalitede ürünlerle kazanmak için her Diyar Burma Tatlıcılık ürününün ardında çalışan , beslenme uzmanları, yasal uzmanlar ve tüketici ilişkileri temsilcilerinden oluşan bir ekip bulunur: Diyar Burma Tatlıcılık'da güvenlik ve kalite tartışılmaz önceliklerimizdir. İster konfor ister sağlık ya da keyif açısından olsun, tüketicilerin hayat kalitelerini iyileştirmeye katkı sağlayacak güvenilir ürünler, sistemler ve hizmetler sunmak için yeterli donanıma sahibiz.